Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2014-02-05 01:15:15

 Kazuyuki

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-05
Posty: 81

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

1. Czy muszę mieć ukończone 18 lat, żeby się zarejestrować i grać?
Odp: Tak musisz, w przeciwnym wypadku gra jest niedozwolona.

2. Jak nauczyć się kontrolowania żywiołu?
Odp: Gdy już założysz kartę postaci musisz udać się do Prawego Skrzydła w szkole. Musisz zapisać się do jednej z klas, każda reprezentuje inny żywioł. Zapisujesz się do takiej klasy, jaki żywioł chcesz opanować. Następnie musisz zdać krótki egzamin prowadzony przez nauczyciela.

3. Nie zdałem egzaminu! Co mam zrobić?
Odp: Jeśli nie zdałeś egzaminu, nie możesz go powtórzyć. Musisz wypisać się z klasy, a następnie zapisać do innej. Już nigdy nie będziesz mógł nauczyć się tego żywiołu, do którego egzaminu nie zdałeś.

4. Jak mam przygotować się do egzaminu?
Odp: Wystarczy, że poczytasz kilka informacji na temat żywiołu, który chcesz studiować.

5. Jak wygląda egzamin?
Odp: By użytkownicy nie oszukiwali egzamin prowadzony jest przez Gadu-Gadu. Nauczyciel zadaje ci pytanie, a ty na nie odpowiadasz. Masz na to określoną ilość czasu.

6. Zdałem egzamin! Co teraz?
Odp: Teraz możesz nauczyć się dwóch zaklęć pierwszego poziomu swojego żywiołu. Zaklęcia opanowuje się w tym wątku.

7. Co dalej?
Odp: By rozwijać swoją postać musisz walczyć, za walki dostajesz doświadczenie. Drugą drogą do zbierania doświadczenia jest wykonywanie misji. Możesz również odnaleźć swoją drugą połówkę i miło spędzać z nią czas.

8. Co to znaczy NPC?
Odp: NPC to znaczy Non-Player Characters. Nie są to żywi gracze lecz postacie stworzone na potrzeby gry.

9. Kiedy awansuję na następny poziom?
KLIK

10. Jak mogę zwiększyć swoje statystyki?
KLIK

11. Jak mogę zwiększyć swoją manę?
KLIK

12. Mam problem, a rozwiązania nie ma FAQ ani nigdzie indziej... Co mam zrobić?
Napisz w tym wątku

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzip15.pun.pl www.ikskwadrat.pun.pl www.sonyericsson4ever.pun.pl www.elefterija.pun.pl www.kiepscy.pun.pl